سالهای آغازین سده ی بیستم میلادی، شرکتها و کمپانی های برجسته، همزمان با نخستین روزهای فعالیت و عرضه ی محصولات و خدمات نوین، جهت هرچه مناسبتر بودن شرایط بازار و فروش خود نیاز به صنعت تبلیغات را بهتر و با شدت بیشتری حس نمودند.

این صنعت نوپا، تا سالهای بعد از جنگ جهانی دوم با فراز و فرودهایی به پیش میرفت اما در سالهای پس از آن و با شروع تحولات فرهنگی جهان بنا به ظهور قدرت برتر نظامی و اقتصادی آن روزگار؛ ایالات متحده ی آمریکا، و با در نظر قرار دادن بازارهای بیشتر و سرعت عمل در افزایش سهم بازار از سوی فعالان اقتصادی، تبلیغات بزرگ مقیاس که به صورت پراکنده در مواردی مورد استفاده قرار گرفته بود به نحوی خیره کننده طرفدار و بازار یافت.

این مدیوم جدید به سرعت توانست با استفاده از ظرفیتهای محیطی در سرتاسر جهان، خود را به عنوان یکی از برترین مدیومهای تبلیغی به اثبات برساند.

حال پس از گذشت حدود هفت دهه از آن گسترش، امروزه تبلیغات محیطی بخشی جدایی ناپذیر و معمول در زندگی بشر گردیده است که این امر ضمن آنکه خلاقیت و تنوع در این حوزه را گسترش فراوان داده ، حساسیت عمومی آحاد مردم به عنوان مشتریان بالقوه را نیز از دست داده است.

لذا در زمانه ی حال، آن دسته از این تبلغات می توانند به خوبی وظیفه ی جلب توجه و انتقال مفهوم را برعهده داشته باشند که ضمن استفاده از دانش های بصری طراحی همچون دانش زوایا ، جهات، اشکال ، رنگها و مقیاس ها، از خلاقیت بی پایان مبتنی بر نمادها و نشانه های فرهنگی هنری تبلیغیِ حال حاضر نیز بهره مند باشند.

 

 

نقش ماندگار و تبلیغات محیطی

شرکت نقش ماندگار ایرانیان، از آغازین روزهای تاسیس، همواره کوشیده است تا با بهره گیری از دانش متخصصانِ این حوزه ها، علم و خلاقیت را توئمان به کار بندد و با طراحی و اجرای طرح های تبلیغات محیطی مناسب، رضایت کارفرمایان گرامی خود را جلب نماید.

در این راستا شرکت ، سبدی متنوع از تبلیغات محیطی را پیش روی مشتریان خود جهت انتخاب قرار داده است که از جمله ی خدمات و محصولات این سبد می توان به تابلوهای شهری، تلویزیون ها و رادیوهای تبلیغی شهری و نمایشگرهای تبلیغی صنوف و بازارها و مراکز تجاری اشاره نمود.

جلب رضایت شما کارفرمایان تیزبین، هدف غایی ما در این مجموعه است و بر این باوریم که رعایت امانت و به کارگیری تمام ظرفیتهای موسسه در این راستا وظیفه و خط مشی اساسی و غیر قابل عبور ما می باشد.

 

خدمات نقش ماندگار ایرانیان در حوزه ی تبلیغات محیطی:

  • تابلوهای شهری
  • تلویزیون شهری
  • رادیوی شهری
  • نمایشگرها و رادیوهای تبلیغی مراکز تجاری

دیدگاه خود را ارسال کنید...