قدیمی ترین مدیوم تبلیغی، تبلیغات مکتوب بوده است.

از اعصار نخستین که بشر به خط و نگارش دست یافت، تبلیغ به عنوان برترین مفهوم قابل نشر توسط این صنعت مورد توجه پادشاهان و حاکمان قرار گرفت؛ در آن زمان حاکمان شرح پیروزی ها و جنگ آوری های خود را جهت تبلیغ پادشاهی خود و گسترش فرهنگی و نفوذی در قلمروهای مجاور به کار می بستند و این امر به دلایل گوناگون و با انواع متنوع، تا قرن های پیشین اجرا می گردید.

در قرن شانزدهم میلادی برای نخستین بار از تبلیغات مکتوب به عنوان یک صنعت تبلیغی به صورت نوین استفاده شد که این امر پس از ظهور صنعت چاپ گسترشی غیر قابل وصف یافت.

 

دیگر تمامی موسسات، گروه ها ، کمپانی ها و شرکتهای تجاری و غیر تجاری در جهت تبلیغات مورد نظر خود به صورت گسترده از ظرفیت این صنعت بهره مند شدند.

این صنعت که به نوعی قدیمی ترین حوزه در تبلیغات به حساب می آید، توانسته است پس از هجوم سایر حوزه های تبلیغی مدرن در قرن پیشین از جمله تبلیغات تصویری، با تغییر در ساختار و ایجاد یک روند نوین، همچنان قدرت و قوت خود را حفظ نموده و به صُوَر مختلف خدمترسان صنعت تبلیغات باشد.

 

نقش ماندگار ایرانیان به عنوان تکیه گاهی محکم در صنعت تبلیغات مکتوب:

شرکن نقش ماندگار ایرانیان از نخستین سالهای فعالیت خود توانسته است در خلال همکاری با نهادها و ارگانهای بزرگ دولتی و خصوصی، ضمن جلب رضایت و خدمترسانی مناسب به کارفرماین ، تجربه و توشه ای پربار از تخصص را برای خود به ارمغان آورد.

این تجربه و تخصص که در زمینه های گوناگون تبلیغات مکتوب از جمله طراحی، صفحه بندی و چاپ بروشور، کاتالوگ، روزنامه، مجله و کتابهاب تبلیغی است، در حال حاضر تکیه گاهی محکم برای ما و کارفرمایانمان است تا با بهره گیری از آنها و افزودن چاشنی خلاقیت، تبلیغات مکتوب موثری را برای کارفرمایانمان به اجرا درآوریم.

 

خدمات نقش ماندگار ایرانیان در حوزه ی تبلیغات مکتوب:

 

  • کاتالوگ
  • بروشور
  • مجله
  • روزنامه
  • کتاب تبلیغی
  • ست مکتوب اداری

دیدگاه خود را ارسال کنید...